Oferte de angajare

Angajatorul Postul vacant Cerințe față de candidat Date de contact
 IMSP Policlinica de Stat Contabil

Precizări:
Salariu: partea fixa 9090 lei + partea variabila 15 %(din 9090 lei) (salariul este brut)

Concediu: 35 zile calendaristice
Program de lucru: luni-vineri 08.00-17.00
Angajatii au posibilitatea de a se inregistra cu evidenta medicala la policlinica.

Ca cerinte:

  1. sa cunoasca limba romana
  2. sa cunoasca ce este programul 1C si cum functioneaza acesta (facem instruire la compania care deserveste softul)
  3. sa cunoasca bine lucrul in Microsoft Office (excel, word, power point)

Ca responsabilitati de baza:

  1. evidenta casierie, banca
  2. evidenta serviciilor medicale prestate catre terti (act de prestare+factura)
  3. evidenta medicamentelor in farmacie
  4. balanta de verificare a conturilor – lunar
  5. intocmirea raportului financiar
  6. dari de seama – 5CI, servts, 1INV
  7. intocmirea actelor de verificare
061045724
Efim Onica
Food and Agriculture organization of the United Nations Оperation specialist ToRs procurement and operations specialist

Tudor Robu

Adjunct al Reprezentantului FAO in Moldova

Reprezentanta FAO in Moldova

Organizatia Natiunilor Unite pentru Alimentatie si Agricultura (FAO)

Str. Mitropolit Banulescu Bodoni 57/1, Chisinau, of. 438

Tel. +3736 910 99 79;

Oferte de munca: Începe-ți cariera cu B.C. “EXIMBANK” S.A. parte a Grupului Intesa Sanpaolo

Oferte de munca: Eximbank 2024

Oferte de munca: Audit Associate KPMG Moldova

Oferte de munca: Alătură-te echipei Mirax

Oferte de munca: Suntem in cautare de contabili /ajutor contabil, vedeti detailiile AICI. Rugam respectuos remiterea CV in Engleza la adresa din anunț sau la adresa de mai jos:
Tocan, Vladislav  Vladislav.Tocan@katoennatie.com