Orar de consultații

Semestrul I:

Orarul consultațiilor pentru sesiunea de bază, semestrul V, anul de studiu 2018-2019, anul III, frecvență la zi

 

Departament „Contabilitate şi Informatică Economică”

Orele de serviciu a profesorilor

anul de studii 2018 – 2019, semestrul I

 

Nr.
d/o
Numele profesorului Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sîmbătă
1 Dolghi Cristina

 

11:30-12:30

321/C

    12:30-13:30

321/C

   
2 Prodan Nicolae

 

10:00-11:00

13:00-14:00

317/C

         
3 Calin Iurie

 

  17:00-18:00

321/C

13:30-14:30

321/C

     
4 Tcaci Alexandru

 

  16:00-17:00

321/C

9:30-10:30

321/C

     
5 Luşmanschi Galina

 

  16:30-17:30

317/C

13:00-14:00

317/C

     
6 Golocealova Irina

 

       16:3017:30

321/C

13:00-14:00

321/C

 
7 Malai Ela

 

    16:00-17:00

321/C

  16:00-17:00

321/C

 
8 Grigor Raisa

 

9:45-10:45

321/C

         
9 Platon Valeriu

 

    16:0017:00

321/C

     
10 Terzi Dumitru

 

  11:0012:00

321/C

    11:0012:00

321/C

 
11 Tcaci Natalia

 

11:20-12:20

321/C

         
12 Sava Lilia

 

9:00-10:00

321/C

      9:00-10:00

321/C

 
13 Gujuman Lucia

 

9:00-10:00

321/C

      9:00-10:00

321/C

 
14 Ştahovschi Ada   15:00-17:00

321/C

       
15 Garştea Ala

 

  8:00-9:00

321/C

  8:00-9:00

321/C

   
16 Tîrşu Valentina

 

11:30-12:30

321/C

  13:00-14:00

321/C

     
17 Dolghi Vladimir

 

           
18 Iacob Aliona

 

9:30-10:30

321/C

    9:30-10:30

321/C

   
19 Apetrii Natalia

 

  13:00-14:00

321/C

  13:00-14:00

321/C

   
20 Petreanu Elena

 

11:15-12:15

321/C

9:30-10:30

321/C

       
21 Macovei Tatiana

 

        16:00-17:00

321/C

 
22 Raieţchi Eugeniu

 

16:30-17:30

321/C

      16:30-17:30

321/C

 
23 Scacunova Liudmila

 

  10:30-11:30

321/C

  10:30-11:30

321/C

   
24 Malai Maria

 

      11:30-12:30

321/C

15:15-16:15

321/C

 
25 Cojocaru Virginia

 

      12:30-13:30

321/C

12:30-13:30

321/C

 
26 Cojocaru Ala

 

  11:30-12:30

321/C

  13:30-14:30

321/C

   
27 Costeţchi-Juşca Oxana

 

           
28 Grigoriţa Viorica

 

  11:30-12:30

321/C

  10:15-11:15

321/C

   
29 Luchian Paulina

 

           
30 Tuhari Tudor            
31 Malai Andrei       11:30-12:30

321/C

   
32 Grabarovschi  Ludmila     13:00-14:00

321/C

   
33 Paladi Valentina   13:00-14:00

321/C

     
34 Chișlaru Angela         12:30-13:30

321/C

 
35 Tkacenko Alexandra   13:00-14:00

321/C

       
36 Bodrug Svetlana 17:00-18:00

326/4

         
37 Gladei Anatolie 13:00-14:00

321/C

         
38 Zaharco Silvia 10:00-11:00

321/C

   
39 Iachimovschi Anatol 12:00-13:00

321/C

         
40 Turcanu Viorel       16:30-17:30

321/C

   
41 Pațiuc Vladimir